همانطور که می دانید شیوع کرونا از نزدیک به چند ماه گذشته تا کنون کسب‌وکارها را با چالش‌های گوناگونی روبه‌رو کرده است و فروشگاه نی نی یوها نیز از این جریان در امان نبوده!

گرچه پیش‌بینی مشخصی برای توقف گسترش کرونا در کشور و حتی دنیا وجود ندارد؛ اما در نهایت و اگر خوشبینانه نگاه کنیم ممکن است تا یک ماه دیگر شیوع این ویروس در کشور روند نزولی به خود بگیرد. حالا در این شرایط این سوال پیش می‌آید که آیا این شرایط تاثیری بر روند تولید و ارسال کالا توسط فروشگاه نی نی یوها خواهد داشت؟؟

شاید شما فکر کنید فرایند خرید با چند کلیک ساده در گوشی تلفن همراه یا کامپیوتر و لپ‌تاپ شما شروع می‌شود. اما موضوع به همین سادگی هم نیست، در پشت صحنه افرادی هستند که این سفارش مجازی را باید در ابتدا طراحی، تولید و بصورت بسته‌ای برای رسیدن به دست مشتری در هر جای ایران تبدیل ‌کنند.

همزمان با شیوع ویروس کرونا در ایران، نی نی یوها با راهکارهای فنی شرایط دورکاری را برای نیروهای بخش فروشگاه خود فراهم کرد تا کمتر در معرض خطر ابتلا به ویروس کرونا قرار بگیرند. اما نیروهای تولیدی که باید حتما به صورت حضوری کار می کردند و از انجایی که این امر به خاطر جلوگیری از شیوع کرونا میسر نبود مدیریت نی نی یوها تصمیم بر تعطیلی کامل کارگاه گرفت .

ولی از انجایی که تعداد سفارش‌هایی این روزها به دلیل افزایش حجم درخواست‌ها و توصیه به ماندن در خانه و خرید آنلاین ، بیشتر از همیشه شده است و از جهتی دیگر چون که تمامی محصولات نی نی یوها تولید خود مجموعه بوده و در بازار ایران به ندرت یافت می شود ، مدیریت این مجموعه تصمیم بر ادامه این فعالیت به صورت محتاطانه و با رعایت کامل نکات بهداشتی گرفت و قرار بر این شد که درصد کمی از نیروها شروع به کار کنند و این روند تا حدودی پاسخگوی ارسال سفارشات جدید شما عزیزان شد ولی از انجایی که موجودی انبار هر روز روند کاهشی به خود گرفت و تعداد تقاضای شما عزیزان بالا رفت این تعداد نیرو جوابگوی درخواست شما عزیزان نبودند.به همین خاطر سفارشات شما چه با پست پیشتاز و چه با پست سفارشی هر چند روز یک بار ارسال میشوند (به طور میانگین یک یا دو بار در هر هفته) .

پیشنهاد می کنم اگر کسی قصد برگزاری جشن تولد و یا جشن های دیگری در این دوران دارد حتما قبل از خرید به این مورد توجه کند و اگر سوالی در این راستا دارید با شماره ۰۹۱۳۰۰۱۲۹۸۷ قبل از خرید حتما هماهنگی کنید.

ما در نی نی یوها برای تامین حتی یک سفارش بیشتر و رساندن به موقع آن به دست مشتریانمان شبانه روز تلاش می‌کنیم.